
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-5958.2 CITROËN MITSUBISHI PEUGEOT
1 741 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-5958.2
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-5958.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
149,9
Висота [мм]
58,5
Товщина [мм]
15,8
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Гальмівна система
Akebono
Знак відповідності нормам
E9 90R-01279/1312
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
13.0460-0235.2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-5958.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 149.9 мм |
| Высота | 58.5 мм |
| Толщина | 15.8 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | L200, L400, Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, C-Crosser, Outlander, Pajero, Pajero Sport, 4007 |
Информация для заказа
- Цена: 1 741 ₴


