
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-5853.2 ISUZU MAZDA MITSUBISHI
1 632 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-5853.2
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-5853.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
139,0
Висота [мм]
58,6
Товщина [мм]
15,4
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
№ артикула рекомендованого приладдя
13.0460-0222.2
Гальмівна система
Sumitomo
Знак відповідності нормам
E9 90R-01279/1035
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-5853.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 139 мм |
| Высота | 58.6 мм |
| Толщина | 15.4 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с моделью | Pajero, Grandis |
Информация для заказа
- Цена: 1 632 ₴


