
Тормозные колодки задние TRW GDB4174 LEXUS TOYOTA
1 730 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB4174
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Оригінальні номери
- LEXUS 04466-0E010, 04466-30280, 04466-30290, 04466-30310, 04466-48130, NS286, NS542
- TOYOTA 04466-0E010, 04466-30280, 04466-30290, 04466-30310, 04466-48130, NS286, NS542
- TOYOTA (FAW) 044660E040
Застосовність
- LEXUS GS (_L1_), IS III (_E3_), RC (_C1_), RX (_L1_)
- TOYOTA HIGHLANDER / KLUGER (_U5_), SIENNA (_L3_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB4174 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 115.2 мм |
| Высота | 45.7 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | GS, IS, RC, Highlander, RX |
Информация для заказа
- Цена: 1 730 ₴


