
Тормозные колодки задние TRW GDB1023 CHRYSLER DODGE MITSUBISHI MITSUBISHI (SOUEAST) PROTON
1 191 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1023
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
GDB1023
Бренд
TRW
Обмеження виробника
AKEBONO
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Знак відповідності нормам
E9 90R 01120/233
Висота [мм]
41
Ширина [мм]
107,8
Товщина [мм]
15,5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB1023 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 41 мм |
| Ширина | 107.8 мм |
| Толщина | 15.5 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Chrysler |
| Совместимость с моделью | Pajero Pinin, Space Wagon, Space Runner, 3000 GT, Galant, Santamo, Sapporo, Eclipse, Sebring |
Информация для заказа
- Цена: 1 191 ₴


