
Колодки тормозные SIFFERT SF2080 NISSAN
528 ₴
- Готово к отправке
- Код: SF2080
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
05P289
Бренд
LPR
Товщина [мм]
17
Висота [мм]
53,2
Гальмівна система
SUMITOMO
Ширина [мм]
142
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ
PATROL III/1 Station Wagon (W160)PATROL III/2 Hardtop (K260)SAFARI III/1 Hardtop (K160)SAFARI III/2 Station Wagon (W260)SAFARI IV (Y60, GR)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Nissan |
| Кросс-номери | LPR 05P289 |
| Толщина | 17 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Высота | 53.2 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Patrol |
Информация для заказа
- Цена: 528 ₴


