
Колодки тормозные SIFFERT SF2026 CITROËN
583 ₴
- Готово к отправке
- Код: SF2026
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
05P345
Бренд
LPR
Висота [мм]
71,4
Товщина [мм]
17
Ширина [мм]
130,9
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]
365
Гальмівна система
BENDIX
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]
150
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | LPR 05P345 |
| Толщина | 17 мм |
| Ширина | 130.9 мм |
| Высота | 71.4 мм |
| Число индикаторов износа | 4 |
| Совместимость с маркой | Citroen |
| Совместимость с моделью | Xantia |
Информация для заказа
- Цена: 583 ₴


