
Диск гальмівний
4 218 ₴
- Готово до відправки
- Код: 383 521 0004/PD
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 383 521 0004/PD |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Високовуглецевий |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 218 ₴


