
Кольца поршневые Goetze VAG 83.0 (1.2/1.5/2) 2.0/2.6/2.8 ABC/BBG
1 201 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-501807-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Надлишковий розмір | 0,5 мм |
| Номер компонента | 1.2mm 005 PS KV1 |
| Номер компонента | 1.5mm 005IW P GOE13 |
| Номер компонента | 2.0mm 231 CR P KV1 |
| Отвір цил. | 83 мм |
Застосовність
- AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A6 C4 (4A2), A6 C4 Avant (4A5), A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5), A8 D2 (4D2, 4D8), 80 B3 Ліфтбек (893, 894, 8A2), COUPE B3 (89, 8B3), CABRIOLET B3 (8G7), 80 B4 Ліфтбек (8C2), 80 B4 Avant (8C5), 100 C4 Ліфтбек (4A2), 100 C4 Avant (4A5)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9), ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9), CORDOBA (6K1, 6K2), CORDOBA (6L2), IBIZA II (6K1), IBIZA III (6L1), TOLEDO I (1L2)
- SKODA FABIA I (6Y2), FABIA I Ліфтбек (6Y3), FABIA I Combi (6Y5), OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5), SUPERB I (3U4)
- VW BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), BORA (9M2), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CORRADO (53I), GOLF III (1H1), GOLF III Van (1H1), GOLF III Variant (1H5), GOLF III Cabriolet (1E7), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), GOLF IV Cabriolet (1E7), GOLF V (1K1), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), NEW BEETLE (9C1, 1C1), NEW BEETLE Кабріолет (1Y7), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I), PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I), PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6), PASSAT B3/B4 (315, 3A5), SHARAN (7M8, 7M9, 7M6), TOURAN (1T1, 1T2), VENTO (1H2), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ), TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-501807-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, 100, Jetta, Octavia, Passat, 80, Superb, Caddy, Fabia, Toledo, Touran, A4, A6, A8, Transporter, Golf, Alhambra, Cordoba, Corrado, Coupe, Multivan, New Beetle, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 1 201 ₴


