Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 005 PS P KV1 |
| Номер компонента | 1.5mm 005IW P GOE13 |
| Номер компонента | 2.0mm 231 CR P KV1 |
| Отвір цил. | 82,5 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- VAG 053198151B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-500600-00 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Audi |
Информация для заказа
- Цена: 1 146 ₴



