Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.2mm 001 CR ST |
| Номер компонента | 1.2mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 2.5mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 89 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- NISSAN 12033-AE003
Застосовність
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12), PRIMERA (P12), PRIMERA Універсал (WP12), TEANA I (J31), X-TRAIL I (T30)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-435900-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | X-Trail, Teana, Primera |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Primera |
Информация для заказа
- Цена: 539 ₴



