
Кольца поршневые Goetze BMW 85.0 (1.2/1.5/2) N51/N52B25A/N53
1 824 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-427300-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.2mm 001 NT ST |
| Номер компонента | 1.5mm 026 P F14 |
| Номер компонента | 2.0mm 712 NT ST |
| Отвір цил. | 85 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- BMW 11257559434
Застосовність
- BMW 1 (E81), 1 (E87), 1 Купе (E82), 1 Кабріолет (E88), 3 (E90), 3 Touring (E91), 3 Купе (E92), 3 Кабріолет (E93), 5 (E60), 5 Touring (E61), 5 (F10), 5 Touring (F11), 6 (E63), 6 Кабріолет (E64), 7 (E65, E66, E67), 7 (F01, F02, F03, F04), X1 (E84), X3 (E83), X3 (F25), X5 (E70), Z4 Roadster (E85), Z4 Купе (E86), Z4 Roadster (E89)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-427300-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X1, X3, X5, Z4, 3, 7-Series, 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | BMW |
Информация для заказа
- Цена: 1 824 ₴


