
Кольца поршневые Goetze FIAT/OPEL 69.6 (2/1.5/2) 199A3/Z13DTH
952 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-425600-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 005 NT F14 |
| Номер компонента | 2.0mm 001 CK P KV4 |
| Номер компонента | 2.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 69,6 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- ALFA ROMEO MITO (955_)
- FIAT DOBLO Мінівен (119_, 223_), DOBLO Фургон/мінівен (223_), DOBLO Автобус (263_), DOBLO Cargo (263_), DOBLO Платформа/шасі (263_), IDEA (350_), LINEA (323_, 110_), GRANDE PUNTO (199_), PUNTO EVO (199_), STRADA Пікап (178_, 278_)
- LANCIA MUSA (350_), YPSILON (843_)
- OPEL AGILA (B) (H08), ASTRA H (A04), ASTRA H GTC (A04), ASTRA H Універсал (A04), ASTRA H Фургон/універсал (L70), COMBO Tour, COMBO Фургон/мінівен, CORSA D (S07), CORSA D Фургон/хетчбек (S07), MERIVA A Мінівен (X03)
- SUZUKI SPLASH (EX), SWIFT III (MZ, EZ)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-425600-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Совместимость с моделью | Doblo, MiTo, Astra, Swift, Corsa, Grande Punto, Combo, Linea, Ypsilon, Meriva |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Модель | Doblo |
Информация для заказа
- Цена: 952 ₴


