Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.2mm 001 NT ST |
| Номер компонента | 1.5mm 005 P GOE13 |
| Номер компонента | 2.0mm 231 P GOE13 |
| Отвір цил. | 82 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Застосовність
- LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112), GRANTA (2190_), GRANTA Liftback (2191_), GRANTA Хетчбек (2192_), KALINA Хетчбек (1119), KALINA Ліфтбек (1118), KALINA Універсал (1117), KALINA II Хетчбек (2192_), KALINA II Універсал (2194_), LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_), LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_), PRIORA Хетчбек (2172), PRIORA Ліфтбек (2170_), PRIORA Універсал (2171), VESTA (GFL_), VESTA SW Універсал (GFK_), XRAY (GAB_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-425200-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | Vesta, XRAY, Granta, Priora, 112, 110, 111, Largus |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
Информация для заказа
- Цена: 1 201 ₴



