Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.2mm 001 CR P ST |
| Номер компонента | 1.2mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 2.5mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 87,5 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- MAZDA LFY7-11-SC0A
Застосовність
- FORD C-MAX (DM2), FIESTA V (JH_, JD_), FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), FOCUS II Кабріолет, GALAXY II (WA6), MAVERICK, MONDEO III (B5Y), MONDEO III Ліфтбек (B4Y), MONDEO III Turnier (BWY), MONDEO IV (BA7), MONDEO IV Ліфтбек (BA7), MONDEO IV Turnier (BA7), S-MAX (WA6)
- MAZDA 5 (CR19), 6 Hatchback (GG), 6 Ліфтбек (GG), 6 Station Wagon (GY), 6 Hatchback (GH), 6 Універсал (GH)
- MORGAN ROADSTER Кабріолет
- VOLVO C30 (533), S40 II (544), S80 II (124), V50 (545), V70 III (135)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-423400-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volvo, Mazda, Ford |
| Совместимость с моделью | S-Max, S40, V70, V50, Mondeo, S80, C-Max, Fiesta, C30, Maverick, 6, Focus |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mazda |
Информация для заказа
- Цена: 716 ₴



