Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 005IFU P F14 |
| Номер компонента | 2.5mm 001IW CK P KV1 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 81 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), CRAFTER 30-35 Автобус (2E_), CRAFTER 30-50 Фургон (2E_), CRAFTER 30-50 Платформа/шасі (2F_), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ), TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-421000-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Phaeton, Touareg, Multivan, Crafter, Transporter |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
Информация для заказа
- Цена: 1 240 ₴



