Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Надлишковий розмір | 0,5 мм |
| Номер компонента | 2.0mm 001 MO P KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 005IFU P IKA |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 80,5 мм |
Застосовність
- DACIA PICK UP, SOLENZA (B41_)
- OPEL ARENA Combi (A97), ARENA Фургон (TB, TF)
- RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO II (BB_, CB_), CLIO II Фургон/хетчбек (SB0/1/2_), KANGOO (KC0/1_), KANGOO Express (FC0/1_), MEGANE I (BA0/1_), MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_), MEGANE I Classic (LA0/1_), RAPID Фургон/мінівен (F40_, G40_), 19 I (B/C53_), 19 I Chamade (L53_), 19 II (B/C53_), 19 II Chamade (L53_), 21 (B48_), 21 Ліфтбек (L48_), 21 Універсал (K48_), TRAFIC Автобус (T_, P_, V_), TRAFIC Фургон (T_, P_, V_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-336507-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Dacia, Opel, Renault |
| Совместимость с моделью | 19, Rapid, Trafic, Solenza, 21, Kangoo, Clio, Pick Up, Megane |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
Информация для заказа
- Цена: 981 ₴



