Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 001 CR P IKA |
| Номер компонента | 1.75mm 005 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 236 P GOE13 |
| Отвір цил. | 75,8 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- RENAULT 7711130009
Застосовність
- DACIA SOLENZA (B41_), SUPERNOVA
- RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), CLIO II (BB_, CB_), KANGOO (KC0/1_), KANGOO Express (FC0/1_), MEGANE I (BA0/1_), MEGANE I Classic (LA0/1_), MEGANE I Grandtour (KA0/1_), MEGANE Scenic (JA0/1_), RAPID Фургон/мінівен (F40_, G40_), 19 I (B/C53_), 19 II (B/C53_), 19 II Chamade (L53_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-336400-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Dacia, Renault |
| Совместимость с моделью | 19, Rapid, Solenza, Kangoo, Clio, Supernova, Megane |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Clio |
Информация для заказа
- Цена: 616 ₴



