Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.75mm 001IF MOP IKA |
| Номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 81 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Застосовність
- RENAULT SUPER 5 (B/C40_), 9 (L42_), 11 (B/C37_), 19 I (B/C53_), 19 I Chamade (L53_), 19 I Cabriolet (D53_), 19 II (B/C53_), 19 II Chamade (L53_), 19 II Cabriolet (D53_, 853_), 21 (B48_), 21 Ліфтбек (L48_), 21 Універсал (K48_), 21 Фургон/універсал (S48_), TRAFIC Автобус (T_, P_, V_), TRAFIC Фургон (T_, P_, V_), TRAFIC Платформа/шасі (T_, P_, V_)
- VOLVO 340-360 (343, 345), 340-360 Ліфтбек (344), 440 (445), 460 (464), 480 (482)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-335100-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volvo, Renault |
| Совместимость с моделью | 19, 480, 440, Trafic, 11, 21, 460, Super 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
Информация для заказа
- Цена: 837 ₴



