Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 78 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- ARO 10
- RENAULT RAPID Фургон/мінівен (F40_, G40_), SUPER 5 (B/C40_), 9 (L42_), 11 (B/C37_)
- VOLVO 340-360 (343, 345), 340-360 Ліфтбек (344)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-335000-10 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volvo, Renault |
| Совместимость с моделью | 10, Rapid, 11, Super 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Renault |
Информация для заказа
- Цена: 842 ₴



