Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.75mm 001IF MOP IKA |
| Номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 4.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 88 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- PEUGEOT 7701467668
Застосовність
- CITROEN CX I (MA), CX I Break (MA), CX II, CX II Break
- PEUGEOT 505 (551A), 505 Break (551D)
- RENAULT ESPACE I (J11_), FUEGO (136_), 18 (134_), 18 Variable (135_), 20 (127_), 21 Ліфтбек (L48_), 21 Універсал (K48_), 25 (B29_), TRAFIC Автобус (T_, P_, V_), TRAFIC Фургон (T_, P_, V_), TRAFIC Платформа/шасі (T_, P_, V_), MASTER I Автобус (T__), MASTER I Фургон (T__), MASTER I Платформа/шасі (P__)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-334400-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Renault |
| Совместимость с моделью | CX, Espace, 20, Trafic, 25, 21, Fuego, Master |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Peugeot |
Информация для заказа
- Цена: 930 ₴



