
Кольца поршневые Goetze PSA 92.0 (3/1.75/3.5) 2.5TD DJ5T/DK5ATE
1 730 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-326300-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| на вибір | |
| Номер компонента | 1.75mm 005IF CRP IKA |
| Номер компонента | 3.0mm 008 PS P KV1 |
| Номер компонента | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 92 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- PEUGEOT 0640G9
Застосовність
- CITROEN XM (Y4), XM Break (Y4), JUMPER I Автобус (230P), JUMPER I Фургон (230L), JUMPER I Платформа/шасі (230)
- PEUGEOT 605 (6B), BOXER Автобус (230P), BOXER Фургон (230L), BOXER Платформа/шасі (ZCT_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-326300-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | Jumper, XM, Boxer, 605 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Peugeot |
Информация для заказа
- Цена: 1 730 ₴


