Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| на вибір | |
| Номер компонента | 2.0mm 005 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Номер компонента | 3.5mm 008 MOL P KV1 |
| Отвір цил. | 83 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- CITROEN 0640L2, 9564442180, 9569117480
Застосовність
- CITROEN EVASION Мінівен (22, U6), JUMPY I (U6U_), XANTIA (X1_, X2_), XANTIA Break (X1_, X2_), ZX (N2), ZX Break (N2), JUMPER I Автобус (230P), JUMPER I Фургон (230L), JUMPER I Платформа/шасі (230)
- FIAT SCUDO Автобус (220_), SCUDO Фургон (220_), ULYSSE (220_)
- PEUGEOT 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5), 306 (7B, N3, N5), 306 Break (7E, N3, N5), 405 II (4B), 405 II Break (4E), 406 (8B), 406 Break (8E/F), 806 (221), 806 Van (AF_), EXPERT (224_), EXPERT Фургон (222), EXPERT Платформа/шасі (223), BOXER Автобус (230P), BOXER Фургон (230L), BOXER Платформа/шасі (ZCT_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-325500-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Xantia, Boxer, Expert, ZX, 306, Jumper, Jumpy, Scudo, 405, 406, Ulysse |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | Jumpy |
Информация для заказа
- Цена: 1 548 ₴



