Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 001IF MO P IKA |
| Номер компонента | 1.5mm 005IF P GOE13 |
| Номер компонента | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 83 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Застосовність
- CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_), BX (XB-_), BX Break (XB-_), XANTIA (X1_, X2_), XANTIA Break (X1_, X2_), XSARA (N1), XSСТД]ARA Break (N2), XSARA Купе (N0), ZX (N2)
- PEUGEOT 205 I (741A/C), 205 I Кабріолет (741B, 20D), 205 II (20A/C), 305 II (581M), 305 II Break (581E), 309 I (10C, 10A), 309 II (3C, 3A), 405 I (15B), 405 I Break (15E)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-322400-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | Xantia, ZX, BX, Xsara, Berlingo, 405 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | Berlingo |
Информация для заказа
- Цена: 1 002 ₴



