Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Надлишковий розмір | 0,4 мм |
| Номер компонента | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| Номер компонента | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 94,4 мм |
Застосовність
- ARO 240-244
- DAF 400-Serie Фургон
- FORD GRANADA II (GU), GRANADA Turnier (GNU), SCORPIO I (GAE, GGE), SCORPIO I Ліфтбек (GGE), SCORPIO I Turnier (GGE), SIERRA I Хетчбек (GBC), SIERRA Turnier (BNC), SIERRA II Хетчбек (GBC, GBG), SIERRA II (GBG, GB4), SIERRA II Turnier (BNG)
- LDV CONVOY Фургон, CONVOY Платформа/шасі
- PEUGEOT 504 (A_, M_), 504 Break (D_, F_), 504 Пікап (E_), 505 (551A), 505 Break (551D), J9 Платформа/шасі, J7 Автобус, J7 Фургон, J7 Платформа/шасі, J9 Автобус, J9 Фургон
- UMM ALTER
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-318706-10 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Peugeot, Daf, LDV, Ford |
| Совместимость с моделью | 240-244, Convoy, J7, J9, Scorpio, 504, Granada, Sierra |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Peugeot |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴



