Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Надлишковий розмір | 0,5 мм |
| Номер компонента | 1.5mm 001 CR P KV1 |
| Номер компонента | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 85,3 мм |
Застосовність
- CHEVROLET ASTRA Ліфтбек
- OPEL ASCONA C Хетчбек (J82), ASCONA C (J82), ASTRA F Хетчбек (T92), ASTRA F (T92), ASTRA F Універсал (T92), KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Фургон/універсал (T85), MANTA B (58_, 59_), MANTA B CC (53_, 55_), OMEGA A (V87), OMEGA A Універсал (V87), VECTRA A Хетчбек (J89), VECTRA A (J89)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-307800-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra, Tigra , Corsa, Zafira , Vectra |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
Информация для заказа
- Цена: 975 ₴



