Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Надлишковий розмір | 0,5 мм |
| Номер компонента | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Номер компонента | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 78,1 мм |
Застосовність
- OPEL ASTRA F Хетчбек (T92), ASTRA F (T92), ASTRA F Універсал (T92), ASTRA F Кабріолет (T92), ASTRA F Фургон/універсал (T92), ASTRA F CLASSIC Хетчбек (T92), ASTRA F CLASSIC Ліфтбек (T92), ASTRA F CLASSIC Універсал (T92), ASTRA G Хетчбек (T98), ASTRA G Ліфтбек (T98), ASTRA G Універсал (T98), ASTRA G Фургон/універсал (F70), COMBO Фургон/мінівен (71_), CORSA A Хетчбек (S83), CORSA A TR (S83), CORSA B (S93), CORSA B Фургон/хетчбек (S93), KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Кабріолет (T85), KADETT E Фургон/універсал (T85), KADETT E Combo (T85), TIGRA (S93), VECTRA A Хетчбек (J89), VECTRA A (J89)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-307107-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra, Tigra , Corsa, Kadett, Vectra, Combo |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
Информация для заказа
- Цена: 716 ₴



