Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.2mm 001 CR ST |
| Номер компонента | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 79 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- ARO 10
- DAEWOO LACETTI Ліфтбек, LANOS / SENS (KLAT), LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT), NUBIRA (J100), NUBIRA Ліфтбек (J100), NUBIRA Wagon (J100), NUBIRA (J150), NUBIRA Ліфтбек (J150), NUBIRA Універсал (J150), REZZO (U100)
- FSO LANOS Ліфтбек
- OPEL ASCONA C Хетчбек (J82), ASCONA C (J82), ASTRA F Хетчбек (T92), ASTRA F (T92), ASTRA F Універсал (T92), ASTRA F Кабріолет (T92), ASTRA F Фургон/універсал (T92), ASTRA F CLASSIC Хетчбек (T92), ASTRA F CLASSIC Ліфтбек (T92), ASTRA F CLASSIC Універсал (T92), ASTRA G Хетчбек (T98), ASTRA G Ліфтбек (T98), ASTRA G Універсал (T98), ASTRA G Фургон/універсал (F70), CORSA A Хетчбек (S83), KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Кабріолет (T85), KADETT E Фургон/універсал (T85), KADETT E Combo (T85), VECTRA A Хетчбек (J89), VECTRA A (J89), VECTRA B Хетчбек (J96), VECTRA B (J96), VECTRA B Універсал (J96)
- ZAZ LANOS Ліфтбек (TA_, TF_), LANOS Хетчбек (TA_, TF_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-306900-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel, ЗАЗ |
| Совместимость с моделью | Rezzo, 10, Ascona, Astra, Lacetti, Lanos, Corsa, Nubira, Kadett, Vectra |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
Информация для заказа
- Цена: 858 ₴



