Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Номер компонента | 1.5mm 005IF P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 86 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- BMC FATIH, HAWK, MIDILUX, NIFTY, PROFESSIONAL, PROBUS
- CHEVROLET ASTRA Ліфтбек, ASTRA Хетчбек, OMEGA, ZAFIRA (F75)
- CITROEN XSARA Купе (N0), ZX (N2)
- KAVZ AURORA
- LADA 110 (2110)
- OPEL ASCONA C Хетчбек (J82), ASCONA C (J82), ASTRA F Хетчбек (T92), ASTRA F (T92), ASTRA F Універсал (T92), ASTRA F Кабріолет (T92), ASTRA G Хетчбек (T98), ASTRA G Ліфтбек (T98), ASTRA G Універсал (T98), CALIBRA A (C89), FRONTERA A Sport (U92), FRONTERA A (U92), FRONTERA B (U99), KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Кабріолет (T85), OMEGA A (V87), OMEGA A Універсал (V87), OMEGA B (V94), OMEGA B Універсал (V94), SINTRA (APV), VECTRA A Хетчбек (J89), VECTRA A (J89), VECTRA B Хетчбек (J96), VECTRA B (J96), VECTRA B Універсал (J96)
- OTOKAR NAVIGO, SULTAN
- PEUGEOT 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5)
- SAAB 9000 Хетчбек, 9000
- SOLARIS ALPINO, URBINO I
- VDL Citea
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-306800-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Opel, Chevrolet, Saab |
| Совместимость с моделью | Vectra, Ascona, Astra, Frontera, Calibra, ZX, 306, Zafira , Omega, 110, Xsara, Kadett, 9000 |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
Информация для заказа
- Цена: 742 ₴



