Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 005 P F14 |
| Номер компонента | 2.5mm 008 MOL P KV1 |
| Номер компонента | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 92 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Застосовність
- OPEL FRONTERA A (U92), OMEGA A (V87), OMEGA A Універсал (V87)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-306600-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Frontera, Omega |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Frontera |
Информация для заказа
- Цена: 1 427 ₴



