Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 80 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- PEUGEOT 0640K3
Застосовність
- OPEL ASCONA C Хетчбек (J82), ASCONA C (J82), KADETT D (31_-34_, 41_-44_), KADETT D (32_,37_,39, _42), KADETT D Універсал (35_, 36_, 45_, 46_), KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Фургон/універсал (T85), KADETT E Combo (T85)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-305900-10 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Ascona, Kadett |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Ascona |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴



