Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.75mm 001 CR P KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 005 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 232 P GOE13 |
| Отвір цил. | 80 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- TOYOTA 1203316A00
Застосовність
- NISSAN CHERRY III (N12), SUNNY I (B11), SUNNY I Traveller (B11), SUNNY II Hatchback (N13), SUNNY II (N13, B12), SUNNY II Traveller (B12), SUNNY III Фургон/універсал (Y10)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-294800-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Sunny, Cherry |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Sunny |
Информация для заказа
- Цена: 781 ₴



