
Кольца поршневые Goetze MITSUBISHI 91.1 (2.5/2/4) 4D55T/4D56T
1 432 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-287100-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| для № ОЗ | OE MD103391 |
| Номер компонента | 2.5mm 007IFU MOP KV1 |
| Номер компонента | 2mm 011IFU CRP GOE13 |
| Номер компонента | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 91,1 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- MITSUBISHI 2304042850, MD050390, MD103391
Застосовність
- HYUNDAI GALLOPER I
- MITSUBISHI GALANT IV (A16_), GALANT IV Station Wagon (A16_V), PAJERO I Canvas Top (L04_G), PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W), PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W), L200 (K7_T, K6_T, K5_T), L400 Автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-287100-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | Galloper, L200, L400, Galant, Pajero |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Galant |
Информация для заказа
- Цена: 1 432 ₴


