Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 005IW P GOE13 |
| Номер компонента | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 86 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери626
- KIA K7-YO11-SCO
- MAZDA 3253220, K7YO11SCO, R20123130B, RF0123130, RF0123130A
Застосовність
- ASIA MOTORS ROCSTA Відкритий позашляховик (AM102), ROCSTA Закритий позашляховик (AM102)
- FORD ECONOVAN (KBA, KCA), ECONOVAN Фургон (KAA)
- KIA BESTA Фургон, RETONA Закритий позашляховик (FK), SPORTAGE Джип (K00)
- MAZDA 626 IV Hatchback (GE), 626 IV (GE), E Фургон (SR2), E Платформа/шасі (SD1)
- SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT), VITARA (ET, TA, TD)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 08-283600-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Suzuki, Ford, Mazda, Kia |
| Совместимость с моделью | e, Retona, 626, Rocsta , Econovan, Vitara, Grand Vitara, Besta, Sportage |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 626 |
Информация для заказа
- Цена: 798 ₴



