
Кольца поршневые GOETZE 08-282700-10 MAZDA / KIA 86.0 (1.5/1.5/4) F8/FE8/FE
908 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-282700-10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Номер компонента | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 4.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 86 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- MAZDA F80123130, F80123130A
Застосовність
- KIA CLARUS (K9A), CLARUS Універсал (GC), RETONA Закритий позашляховик (FK), SPORTAGE Джип (K00), SPORTAGE VAN
- MAZDA 626 II Hatchback (GC), 626 II (GC), 626 II Купе (GC), 626 III Hatchback (GD), 626 III (GD), 626 III Station Wagon (GV), 626 III Купе (GD), 929 II (HB), 929 II Купе (HB), 929 III (HC), E Автобус (SR1), E Фургон (SR2), E Платформа/шасі (SD1), E Платформа/шасі (SD1, SL)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-282700-10 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda, Kia |
| Совместимость с моделью | e, Retona, 626, Clarus, Sportage, 929 |
Информация для заказа
- Цена: 908 ₴


