
Кольца поршневые GOETZE 08-245200-00 FIAT 93.0 (3/2/3) 2.5TD
1 018 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-245200-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 005 P F14 |
| Номер компонента | 3.0mm 008 CR P KV1 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 93 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- ALFA ROMEO AR 6 Фургон (280_), AR 8 Фургон (280_), AR 8 Платформа/шасі (280_)
- FIAT CROMA (154_), DUCATO Panorama (280_), DUCATO Фургон (280_), DUCATO Платформа/шасі (280_), DUCATO Panorama (290_), DUCATO Фургон (290_), DUCATO Платформа/шасі (290_)
- IVECO DAILY I Фургон, DAILY I Платформа/шасі, DAILY II Фургон, DAILY II Автобус, DAILY II Платформа/шасі
- LANCIA THEMA (834_), THEMA SW (834_)
- RENAULT TRUCKS B Фургон, B Платформа/шасі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-245200-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Iveco, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Совместимость с моделью | Thema, Ducato, Croma, AR 6, Daily, AR 8 |
Информация для заказа
- Цена: 1 018 ₴


