Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.385mm 023 P GOE13 |
| Номер компонента | 2.385mm_023 P GOE13 |
| Номер компонента | 2.38mm 001IW CRP G13 |
| Номер компонента | 4.747mm 032 P GOE13 |
| Номер компонента | 4.747mm_032 P GOE13 |
| Отвір цил. | 87,31 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- INTERNATIONAL HARV. 3050149R92
Застосовність
- INTERNATIONAL HARV. CM-Series, D-Series
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-241300-00 |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 903 ₴



