
Кольца поршневые GOETZE 08-215300-10 FIAT 84.0 (1.5/2/3.947) 1.8I/2.0I 834B
650 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-215300-10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| на вибір | |
| Номер компонента | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.947mm 232 P GOE13 |
| Отвір цил. | 84 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- ALFA ROMEO 164 (164_)
- FIAT CROMA (154_), REGATA (138_)
- FSO 132P
- LANCIA DEDRA (835_), DELTA I (831_), PRISMA (831_), THEMA (834_), THEMA SW (834_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-215300-10 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Совместимость с моделью | Thema, 132P, 164, Regata, Croma, Dedra, Delta, Prisma |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴


