
Кольца поршневые GOETZE 08-214100-00 FORD 79.94 (1.6/2/4) 1.3/1.6 CVH
1 013 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-214100-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня. 08-214100-00
Характеристики
| Номер компонента | 1.6mm 001IF MO P IKA |
| Номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 4.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 79,96 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
- 5253766.PDF - Брошура
Оригінальні номери
- FORD 6098565, 81SM6148BA
Застосовність
- FORD ESCORT III (GAA), ESCORT III Turnier (AWA), ESCORT III Кабріолет (ALD), ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT), ESCORT IV Turnier (AWF, AVF), ESCORT IV Кабріолет (ALF), ESCORT V (AAL, ABL), ESCORT V Turnier (ANL), ESCORT V Кабріолет (ALL), ESCORT III Express (AVA), FIESTA II (FBD), FIESTA III (GFJ), ORION I (AFD), ORION II (AFF), ORION III (GAL), SIERRA II Хетчбек (GBC, GBG), SIERRA II (GBG, GB4), SIERRA II Turnier (BNG)
- MORGAN FOUR FOUR
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-214100-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Cadillac, Ford |
| Совместимость с моделью | Escort, Orion, CTS, Fiesta, Sierra |
Информация для заказа
- Цена: 1 013 ₴


