
Кольца поршневые Goetze 08-209806-00 FIAT 65.4 (1.75/2/3.95) 0.8/0.9/1.0
528 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-209806-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Надлишковий розмір | 0,4 мм |
| Номер компонента | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.947mm 231 P GOE13 |
| Отвір цил. | 65,4 мм |
Оригінальні номери
- FIAT 1900934
Застосовність
- AUTOBIANCHI A 112
- FIAT CINQUECENTO (170_), FIORINO (127_), FIORINO (147_), FIORINO Pick up (147_), PANDA (141_), PANDA Фургон/хетчбек (141_), UNO (146_, 158_), 127 (127_), 127 Panorama (127_), 147 (147_), 850 (100_), 900 T/E Pulmino (200_), 900 T/E Panorama (200_)
- FSO 127P
- INNOCENTI KORAL
- LANCIA A 112
- SEAT FURA (25A), IBIZA I (21A), MARBELLA (28A), MARBELLA Фургон/хетчбек (028A), PANDA (141A), TERRA (24), TERRA Фургон/універсал (024A), 850 (100GD), 127 (127A)
- ZASTAVA YUGO
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-209806-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | 850, Yugo, Fiorino, A 112, Ibiza, Uno, 127P |
Информация для заказа
- Цена: 528 ₴


