
Кольца поршневые GOETZE 08-207600-00 FIAT 84.0 (1.5/2/3.947) 1.3I/2.0I
749 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-207600-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.947mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 84 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- FIAT ARGENTA (132_), CROMA (154_), REGATA (138_), REGATA Weekend (138_), RITMO Кабріолет (138_), RITMO (138_), TEMPRA (159_), TEMPRA S.W. (159_), TIPO (160_), 124 Spider (124_), 131 (131_), 131 Familiare/Panorama (131_), 132 (132_), 242 Автобус (242_), 242 Фургон (242_)
- FSO 132P
- LANCIA BETA (828_), BETA Ліфтбек (828_), BETA Купе (828_), BETA H.P.E. (828_), BETA Spider (828_), DEDRA (835_), DELTA I (831_), PRISMA (831_), THEMA (834_), THEMA SW (834_), TREVI (828_)
- MORGAN PLUS FOUR
- PININFARINA SPIDEREUROPA (P124DS)
- TOFAS KARTAL, SAHIN Ліфтбек
- YUGO FLORIDA (VX65)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-207600-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Thema, 132P, Argenta, Tipo, Trevi, Regata, Croma, 242, Ritmo, 132, Tempra, 124, Dedra, Beta, Delta, 131, Prisma |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴


