
Кольца поршневые Goetze 08-206607-00 FORD 91.3 (2/2.5/4) 2.0 -85
1 191 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-206607-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Надлишковий розмір | 0,5 мм |
| Номер компонента | 2.0mm 001IF CR P IKA |
| Номер компонента | 2.5mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 4.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 91,3 мм |
Оригінальні номери
- FORD 550171
Застосовність
- FORD CAPRI III (GECP), GRANADA II (GU), GRANADA Turnier (GNU), SCORPIO I (GAE, GGE), TAUNUS V (GBS, GBNS), TAUNUS III Turnier (GBNS), TRANSIT Автобус (V_ _), TRANSIT Фургон (V_ _), TRANSIT Платформа/шасі (V_ _)
- FORD OTOSAN TAUNUS
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-206607-00 |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 191 ₴


