
Кольца поршневые GOETZE 08-203100-00 FIAT 80.0 (1.5/2/3.947) 0.7/1.1/1
550 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-203100-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.947mm 232 P GOE13 |
| Отвір цил. | 80 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- FIAT 1900501, 1900525, 1900526, 1900527, 1901501, 5881501, 5882521, 5882522, 5888521, 5890975, 5890976
Застосовність
- FIAT CINQUECENTO (170_), RITMO (138_), UNO (146_, 158_), 124 (124_), 124 Купе (124_), 124 Spider (124_), 125 (125_), 126 (126_), 128 (128_), 128 Familiare (128_), 128 Купе (128_), 132 (132_), 238 (238_)
- FSO 132P, POLONEZ III, POLONEZ III Ліфтбек
- LANCIA BETA (828_)
- SEAT 124, 128 (128A)
- YUGO FLORIDA (VX65)
- ZASTAVA 101, YUGO
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-203100-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Seat, Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | 238, Beta, 132P, 126, Polonez, Ritmo, Yugo, 132, 124, 128, Uno, 101 |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴


