
Кольца поршневые Goetze 08-183000-00 MB 88.5 (1.5/1.75/3) 3.0 M103
1 112 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-183000-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 001IW CK P KV1 |
| Номер компонента | 1.75mm 026 P F14 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 88,5 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- MERCEDES-BENZ 001 030 82 24, 002 030 30 24, 002 030 35 24, 002 030 37 24, 002 030 40 24, 002 030 41 24, 002 030 42 24, 003 030 03 24, A 001 030 82 24, A 002 030 30 24, A 002 030 35 24, A 002 030 37 24, A 002 030 40 24, A 002 030 41 24, A 002 030 42 24, A 003 030 03 24
Застосовність
- MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124), 124 Купе (C124), 124 T-Model (S124), E-CLASS (W124), E-CLASS T-Model (S124), G-CLASS (W463), G-CLASS Cabrio (W463), S-CLASS (W126), SL (R107), SL (R129)
- PUCH G-MODELL (W463)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-183000-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | S-Class, G-Class, 124 |
Информация для заказа
- Цена: 1 112 ₴


