
Кольца поршневые Goetze 08-152007-00 PSA 83.5 (2/2/3) XUD9 82-
858 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-152007-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Надлишковий розмір | 0,5 мм |
| Номер компонента | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 005 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 83,5 мм |
Застосовність
- CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), BX (XB-_), BX Break (XB-_), JUMPY I (U6U_), JUMPY I Фургон (BS_, BT_, BY_, BZ_), XANTIA (X1_, X2_), XSARA (N1), XSARA Break (N2), XSARA Купе (N0), ZX (N2), ZX Break (N2), C25 Автобус (280_, 290_), C25 Фургон (280_, 290_), JUMPER I Автобус (230P), JUMPER I Фургон (230L)
- FIAT SCUDO Автобус (220_), SCUDO Фургон (220_), DUCATO Автобус (230_), DUCATO Фургон (230_), DUCATO Платформа/шасі (230_)
- FSO POLONEZ II, POLONEZ III
- GEO TRACKER Station Wagon
- HYUNDAI LANTRA II (J-2), LANTRA II Універсал (J-2)
- PEUGEOT 205 II (20A/C), 205 Фургон/хетчбек, 305 II (581M), 305 II Break (581E), 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5), 306 (7B, N3, N5), 306 Break (7E, N3, N5), 306 Фургон/універсал (N_, 7_), 306 Фургон/хетчбек, 309 I (10C, 10A), 309 Фургон/хетчбек (10S, 3S), 309 II (3C, 3A), 405 I (15B), 405 I Break (15E), 405 II (4B), 405 II Break (4E), EXPERT (224_), EXPERT Фургон (222), EXPERT Платформа/шасі (223), PARTNER Мінівен (5_, G_), PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_), BOXER Автобус (230P), BOXER Фургон (230L), J5 Автобус (290P), J5 Фургон (290L), J5 Платформа/шасі (290L)
- ROVER 400 II (XW)
- SUZUKI SAMURAI Закритий позашляховик (SJ_), VITARA (ET, TA, TD), VITARA Cabrio (ET, TA)
- TALBOT HORIZON
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-152007-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Rover, Peugeot, Suzuki, Hyundai, Fiat |
| Совместимость с моделью | Boxer, J5, Ducato, 306, BX, Jumper, Jumpy, Xsara, C25, Partner, Expert, Polonez, ZX, Lantra, Horizon, 400, 405, Xantia, Samurai, Vitara, Scudo, Berlingo |
Информация для заказа
- Цена: 858 ₴


