
Кольца поршневые Goetze 08-150900-00 PSA 77.0 (1.5/2/3) M29 79-
826 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-150900-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 001IF P IKA |
| Номер компонента | 2.0mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 3.0mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 77 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- CITROEN VISA, LNA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-150900-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen |
| Совместимость с моделью | LNA, Visa |
Информация для заказа
- Цена: 826 ₴


