
Кольца поршневые Goetze 08-139600-00 VAG 84.5 (1.2/1.5/3) 3.7/4.2 V8
1 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-139600-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.2mm 001 NT ST |
| Номер компонента | 1.5mm 026 P F14 |
| Номер компонента | 3.0mm 231 NT ST |
| Отвір цил. | 84,5 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Застосовність
- AUDI A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5), ALLROAD C5 (4BH), A8 D2 (4D2, 4D8), A8 D3 (4E2, 4E8)
- SPYKER C8 Купе, C8 Spyder, C8 Aileron
- VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-139600-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | A6, A8, Touareg, Phaeton |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴


