
Кольца поршневые Goetze 08-137600-00 FIAT/OPEL 69.6 (2/1.5/2)
1 852 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-137600-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.5mm 023 P F14 |
| Номер компонента | 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Номер компонента | 2.0mm 231 P F14 |
| Отвір цил. | 69,6 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
Застосовність
- FIAT DOBLO Мінівен (119_, 223_), DOBLO Фургон/мінівен (223_), FIORINO Мінівен (225_), FIORINO Фургон/мінівен (225_), IDEA (350_), PANDA (169_), PANDA Фургон/хетчбек (169_), PUNTO (188_), GRANDE PUNTO (199_), PUNTO EVO (199_), PUNTO (199_), QUBO (225_), 500 (312_), 500 C (312_)
- LANCIA MUSA (350_), YPSILON (843_)
- OPEL AGILA (A) (H00), COMBO Tour, COMBO Фургон/мінівен, CORSA C (X01), CORSA C Фургон/хетчбек (X01), MERIVA A Мінівен (X03), TIGRA TwinTop (X04)
- SUZUKI IGNIS II (MH), SWIFT III (MZ, EZ), WAGON R+ Хетчбек (MM)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-137600-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford |
| Совместимость с моделью | Doblo, Ypsilon, Swift, Punto, Wagon R, 500 C, Tigra , Grande Punto, 500, Combo, Meriva, Corsa, Fiorino, Ignis |
Информация для заказа
- Цена: 1 852 ₴


