
Кольца поршневые Goetze 08-137500-00 RENAULT 89.0 (3/1.75/2.5) G9U 2000->
1 350 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-137500-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| на вибір | |
| Номер компонента | 1.75mm 005IFU P GO13 |
| Номер компонента | 2.5mm 236 P GOE12 |
| Номер компонента | 3.0mm 007 MO P KV1 |
| Отвір цил. | 89 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Застосовність
- NISSAN INTERSTAR Автобус (X70), INTERSTAR Фургон (X70), INTERSTAR Платформа/шасі (X70), PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
- OPEL MOVANO A Автобус (X70), MOVANO A Фургон (X70), MOVANO A Платформа/шасі (X70), VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83)
- RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL), MASTER II Автобус (JD), MASTER II Фургон (FD), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-137500-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴


