
Кольца поршневые Goetze 08-126200-00 OPEL 87.5 (1.2/1.5/2.5) Y32SE ECOTEC V6
1 411 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-126200-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 1.2mm 001 CK ST |
| Номер компонента | 1.5mm 026 P GOE13 |
| Номер компонента | 2.5mm 712 CR ST |
| Отвір цил. | 87,5 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Застосовність
- OPEL OMEGA B (V94), OMEGA B Універсал (V94)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-126200-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Omega |
Информация для заказа
- Цена: 1 411 ₴


