
Кольца поршневые Goetze 08-123700-00 FORD 93.67 (2.5/2/4) D25/D25T
1 356 ₴
- Нет в наличии
- Код: 08-123700-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Номер компонента | 2.0mm 005IF P IKA |
| Номер компонента | 2.5mm 007IF MOLP KV1 |
| Номер компонента | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Отвір цил. | 93,67 мм |
| Стандартний розмір [СТД] |
Оригінальні номери
- FORD 10 39 37 8, 10 39 38 4
Застосовність
- FORD TRANSIT Автобус (E_ _), TRANSIT Фургон (E_ _), TRANSIT Платформа/шасі (E_ _), TRANSIT TOURNEO Автобус
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | GOETZE ENGINE |
| Код запчасти | 08-123700-00 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Tourneo, Transit |
Информация для заказа
- Цена: 1 356 ₴


